Zabawka miękka przestrzenna kurs

  • 27.12.2021, 11:30 (aktualizacja 13.11.2022, 22:08)
Zabawka miękka przestrzenna kurs
W sklepach z zabawkami nie brakuje miękkich pluszaków i lalek. Jeśli jednak chcemy kupić coś oryginalnego, edukacyjnego czy odpowiadającego na konkretne zapotrzebowanie - mamy kłopot. Zaprojektowanie i uszycie zabawki lub innej użytkowej formy przestrzennej według swojego pomysłu może dać dużą satysfakcję. Proces przygotowania własnego dzieła to także duża przyjemność pracy z tkaninami, a także zabawa sama w sobie.

Koszt: 1300,00 zł (W tym materiały, wyżywienie i noclegi w Ośrodku w Łucznicy)
Szkolenie poprowadzi: Lidia Głażewska-Dańko
W kursie może uczestniczyć 6 osób.

 

Zapraszamy rodziców, dziadków, ale także nauczycieli i osoby prowadzące zajęcia w warsztatach terapii zajęciowej.

Zakładamy, że osoby biorące udział w warsztatach posiadają podstawową umiejętność szycia na maszynie, ale nie jest to warunek konieczny. Opanowanie maszynowego szycia zajmuje niewiele czasu. Absolwenci kursu Patchworków w Łucznicy na pewno nie będą mieli żadnych problemów z realizacją swoich pomysłów podczas naszych warsztatów.

 

Podczas kursu

Program zajęć

Zajęcia praktyczne wstępne
- wprawki pozwalające opanować różne techniki szycia: zszywanie płaskie na lewej stronie, aplikacja, łączenie ściegiem satynowym, szycie elementów półpłaskich / przestrzennych.

- jak osiągnąć formę przestrzenną z płaskich elementów - przypominajka geometryczno-matematyczna i praktyczne ćwiczenia dające dużo radości z niespodziewanych efektów.

 

Zajęcia projektowe - wymyślamy własną zabawkę

Od pomysłu do projektu realizacyjnego:

 

Zajęcia praktyczne wykonanie zaprojektowanej pracy

- wybór tkanin i materiałów

Na tym etapie okazuje się często, że proces należy powtórzyć, formę poprawić, coś spruć i uszyć od nowa. To zwyczajny element pracy, ale też zabawa, edukacja i ćwiczenie cierpliwości w dążeniu do celu. :)

 

Prezentacja powstałych prac

- podsumowanie, co nam się udało zrobić, a co sprawiło szczególną trudność.

 

Powstałe podczas zajęć prace są własnością autorów.

 

 

Centrum Kształcenia Ustawicznego Akademia Łucznica jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00148/2021.

Informujemy, iż uczestnicy szkoleń otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodne z dokumentacją programową na podst. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2019 r., poz. 652)
Dyplomy zaświadczają o podniesieniu kwalifikacji zawodowych kursanta w dziedzinie rzemiosła artystycznego.


Uczestnikom kursu zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, kawa, herbata) noclegi i materiały których będą Państwo używać w trakcie warsztatów. Kursanci są zakwaterowani na miejscu, na terenie ośrodka szkoleniowego. Zapewniamy przejazd na trasie Pilawa PKP – Łucznica – Pilawa PKP samochodem Akademii. Prace wykonane przez kursantów pozostają ich własnością (wyjątkiem może być wykonanie pracy zbiorowej).

Ważne informacje dla uczestników szkolenia:

Osoby dojeżdżające pociągiem prosimy o wpisanie tej informacji w karcie zgłoszeniowej oraz godziny przyjazdu do stacji Pilawa. Prosimy także o kontakt pod numerem telefonu 502 364 ­517 na 60 minut przed planowanym przyjazdem do stacji Pilawa. Gwarantujemy wówczas transport na trasie Pilawa –  ­ Łucznica.
Osobom planującym podróż samochodem, zwracamy uwagę na fakt istnienia dwóch miejscowości o nazwie Pilawa w województwie Mazowieckim. Natomiast Łucznica jest tylko jedna.


Aby zapisać się na to szkolenie prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie Akademia Łucznica. Kartę zgłoszeniową proszę pobrać z tej strony:

KARTY ZGŁOSZENIOWE – LINK


Po wysłaniu karty zgłoszeniowej, prosimy o dokonanie przelewem wpłaty zadatku w wysokości 300,00 złotych. O uczestnictwie w kursie zadecyduje kolejność wpłat zadatków. Osoby które spóźnią się z wpłatą wymaganego zadatku, otrzymają zwrot na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.

Dane do przelewu: Konto bankowe
Santander Bank Polska
63 1090 2590 0000 0001 3239 4842
Stowarzyszenie Akademia Łucznica
Łucznica 10    08-440 Pilawa

W tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko uczestnika kursu, nazwę i datę kursu lub warsztatu.
Np:  „Marianna Kowalska  kurs Zabawka Miękka 5-10.01.2020”

Uwaga: przed wysłaniem zadatku prosimy o kontakt (502 364 517) w celu potwierdzenia dostępnych miejsc na szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy.

__2

Podziel się:Pozostałe