Aukcja na rzecz Akademii Łucznica - zbiórka prac

  • 14.04.2021, 18:50 (aktualizacja 10.05.2021, 13:06)
Aukcja na rzecz Akademii Łucznica - zbiórka prac
Szanowni Państwo: Po rządowych zmianach dotyczących zasad przyznawania pomocy, Stowarzyszenie nie kwalifikuje się do żadnych tarcz w tym roku. Mimo, iż jesteśmy pracodawcą i placówką kształcenia z ważną misją, to jednak nasz główny numer PKD dotyczy Stowarzyszeń i Organizacji Pozarządowych. Nie kwalifikuje nas to do uzyskania pomocy finansowej właściwej innym instytucjom.

Musimy podjąć próbę samodzielnego zebrania środków na dalszy byt Akademii w sytuacji przedłużającej się pandemii. Boleśnie odczuwamy każdy kolejny dzień zamknięcia.
Zamiast zwykłej zbiórki, zdecydowaliśmy się zorganizować aukcję prac artystycznych, z której dochód zostanie przeznaczony na podtrzymanie działalności Akademii Łucznica.

 

JAK MOŻECIE POMÓC:

  1. PRZEKAZUJĄC PRACĘ na aukcję, a jeśli przedmiot się sprzeda, wysyłając ją kupującemu.
  2. KUPUJĄC PRACĘ PODCZAS AUKCJI.
  3. Rozpowszechniając informację o naszej aukcji.

 

Wyślij zgłoszenie przedmiotu najpóźniej do 7.05.2021 na maila [email protected]
w tytule wiadmości wpisz "AUKCJA".

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Tytul pracy, 2-3 zdjęcia
  • ogólny opis przedmiotu w tym technika wykonania, wymiary pracy
  • sugerowana cena wyjściowa przedmiotu
  • krótkie BIO twórcy pracy
  • oświadczenie potwierdzające, że akceptujesz Regulamin Aukcji i zobowiązujesz się do nieodpłatnego przekazania pracy na rzecz SAŁ oraz wysłania jej na własny koszt do kupującego w przeciągu 10 dni od zakończenia aukcji.

 

Liczymy na Was, do usłyszenia.

 


 

Oświadczenie o przekazaniu przedmiotu na rzecz Aukcji Stowarzyszenia można pobrać z załączonych plików, lub skopiować poniższy tekst i wkleić go w treść maila, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

 

Oświadczenie

Ja niżej podpisana/ny przekazuję na rzecz Stowarzyszenia Akademia Łucznica przedmiot (którego opis przesyłam w załączeniu) celem wystawienia go na aukcji, z której dochód zostanie przekazany w całości na rzecz Stowarzyszenia Akademia Łucznica.

Zobowiązuję się również do wysłania wylicytowanego przedmiotu osobie licytującej, w przeciągu 10 dni, od zakończenia aukcji w dniu 15 maja 2021.

……………………………………………………..

Imię i nazwisko, data      

 

__2

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe