AUKCJA na rzecz Akademii Łucznica 10-15 maja 2021 - Aukcja zakończona

  • 18.05.2021, 13:06 (aktualizacja 14.07.2021, 15:05)
AUKCJA na rzecz Akademii Łucznica 10-15 maja 2021 - Aukcja zakończona
Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu licytujących, udało nam się zebrać 6 275,00 złotych!
Bardzo dziękujemy. Jesteśmy niewymownie wdzięczni za gotowość bezinteresownej pomocy i wsparcie jakie okazało nam tak wiele osób. To nie tylko zastrzyk gotówki, ale co może jeszcze ważniejsze, zastrzyk pozytywnej energii i motywacji, której bardzo teraz potrzebowaliśmy.
Zlicytowanych zostało 36 przedmiotów spośród 49 wystawionych w tej aukcji. Najwyższą cenę osiągnęły trzy prace prezentowane poniżej.
 
 
Oto praca o którą walczono najzacieklej: "Kot drapiący się". Licytację rozpoczęliśmy od 65,00 złotych, cena była podbijana 17 razy, ostatecznie praca autorstwa Barbary Yoshida, naszej instruktorki Suibokugi, sprzedała się za 185,00 złotych. Dziękujemy licytującym i Pani Basi.
 

 
W srodę, czwartek i piątek będziemy sie kontaktować ze zwycięzcami aukcji w sprawie przekazania prac. Prosimy o chwilę cierpliwości, nagłe zdjęcie obostrzeń ze szkół zapewniło nam pełne ręce roboty.
 
Nie wszystkie nadesłane prace wystawiliśmy na tej aukcji, z kilkoma darczyńcami jeszcze nie zdążyliśmy się skontaktować. Chcemy za około miesiąca-dwóch zorganizowac kolejna licytację. Skontaktujemy się z każdym z darczyńców z osobna i przedstawimy szczegóły.
Jeszcze raz serdeczne dziękujemy za pozytywną energię i wymierną pomoc w trudnym dla nas wszystkich czasie.
 
Pozdrawiamy z Łucznicy i do usłyszenia!
 
 
 
 
Aukcję prowadzimy na stronie wydarzenia stworzonego na facebooku:
 
 
Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele:
Ilość nadesłanych prac przekroczyła nasze oczekiwania. Jesteśmy niewymownie wdzięczni.
Postanowiliśmy zorganizować dwie osobne aukcje. W dniach 10-15 maja wystawimy do licytacji około połowy z nadesłanych przedmiotów.
Kolejną aukcję zorganizujemy w przeciągu miesiąca.
- Przez cały dzień 15 maja będziemy zamieszczać zdjęcia wraz z opisem przedmiotów i ceną wywoławczą.
- Licytowanie przedmiotu odbywa się poprzez zamieszczanie w komentarzu pod nim kwoty.
- Aukcję wygrywa Uczestnik, który zaoferuje najwyższą cenę, w momencie zakończenia licytacji (15.05.2021).
- W sprawie płatności oraz odbioru/wysyłki prac (wyłącznie na terenie kraju) będziemy kontaktować się z osobami, które wygrają licytacje.
Zachęcamy do licytowania przedmiotów przekazanych przez instruktorów, członków SAŁ, absolwentów naszych kursów oraz Przyjaciół Łucznicy.
Kupując prace nie tylko wchodzicie w posiadanie pięknych przedmiotów, ale również przyczyniacie się do wsparcia działalności Akademii Łucznica!
 
* więcej o idei aukcji:
 
Szanowni Państwo,
Po rządowych zmianach dotyczących zasad przyznawania pomocy, Stowarzyszenie nie kwalifikuje się do żadnych tarcz w tym roku. Mimo, iż jesteśmy pracodawcą i placówką kształcenia z ważną misją, to jednak nasz główny numer PKD dotyczy Stowarzyszeń i Organizacji Pozarządowych. Nie kwalifikuje nas to do uzyskania pomocy finansowej właściwej innym instytucjom.
Musimy podjąć próbę samodzielnego zebrania środków na dalszy byt Akademii w sytuacji przedłużającej się pandemii. Boleśnie odczuwamy każdy kolejny dzień zamknięcia.
Zamiast zwykłej zbiórki, zdecydowaliśmy się zorganizować aukcję prac artystycznych, z której dochód zostanie przeznaczony na podtrzymanie działalności Akademii Łucznica.
 
Liczymy na Was !
 
 

Regulamin aukcji internetowej na rzecz Stowarzyszenia Akademii Łucznica.

 

§ 1.Postanowienia ogólne i definicje
Użyte w Regulaminie aukcji internetowejpojęcia oznaczają:
1.Organizator – Stowarzyszenie Akademia Łucznica, z siedzibą w Łucznicy pod adresem Łucznica 10, 08-440 Pilawa
, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000126484., posiadającym numer NIP: 8261967828
2.Uczestnik – osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
Darczyńca - osoba, która zobowiązała się przekazać na aukcję pracę i dostarczyć ją w określonym terminie.
3.Regulamin –określa zasady przeprowadzenia licytacji przedmiotów, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Akademia Łucznica.
4.Czas trwania aukcji określany jest: 10.05.2021r. do dnia 15.05.2021r (do godz. 23:59:59)
5.Licytowane przedmioty prezentowane są na stronie internetowej/na facebooku Stowarzyszenia Akademia Łucznica
w wydarzeniu "Aukcja na rzecz Akademii Łucznica" https://www.facebook.com/events/3996903937019968/?ref=newsfeed
6.Przystąpienie do aukcji internetowej jest równoznaczne z zapoznaniem się Uczestnika, Darczyńcy z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.
§ 2.Zasady aukcji
Nad prawidłowością przebiegu aukcji, czuwać będzie Organizator reprezentowany przez Biuro ośrodka Akademia Łucznica.
§ 3.Licytacja elektroniczna
Licytowanie przedmiotu odbywa się poprzez zamieszczanie w komentarzu pod nim kwoty.
§ 4.Rozstrzygnięcie aukcji
1. Aukcję wygrywa Uczestnik, który zaoferuje najwyższą cenę, w momencie zakończenia licytacji.
2. Powiadomienie Uczestników o wygraniu aukcji odbędzie się w przeciągu dwóch dni po zakończeniu aukcji, drogą telefoniczną lub internetową.
Po powiadomieniu Organizator zwróci się do uczestnika, który wygrał aukcję o wskazanie adresu pod który ma zostać doręczony przedmiot aukcji lub umówi się na odbiór osobisty.
3.Warunkiem otrzymania wylicytowanego przedmiotu jest zapłata wylicytowanej kwoty w terminie 7 dni od dnia zakończenia licytacji na konto wskazane przez organizatora
Konto bankowe: Santander Bank Polska
63 1090 2590 0000 0001 3239 4842
W tylule przelewu należy wpisać Darowizna oraz numer wylicytowanego przedmiotu.
4. W wypadku braku wpłaty w terminie wskazanym w ust. 3 licytacja zostanie unieważniona, aprzedmiot aukcji może ponownie zostać wystawiony na licytacje.


 

§ 5.Postanowienia końcowe


1. Złamanie ustaleń Regulaminu aukcji internetowej przez Uczestnika będzie oznaczało jego wykluczenie z uczestnictwa w licytacji.
2.Ewentualne reklamacje dotyczące aukcji należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres Organizatora z dopiskiem „Aukcja-reklamacja” w terminie 14 dni od dnia zakończenia aukcji . Reklamacje zgłoszone po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane.
3.Przystąpienie do udziału w aukcji jest równoznaczne zwyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. oochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia aukcji.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za: problemy w funkcjonowaniu aukcji, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej; przerwy w funkcjonowaniu aukcji zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od Organizatora.
5.Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu, w tym zastrzega sobie również prawo odwołania aukcji jak i zmiany jej warunków, bez podania przyczyny.

__2

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe